2015 GENÇLİK KOMİSYONU KAMPI’MIZ YAPILDI


Gençlik Komisyonumuzda ki kardeşlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen 2015 yaz kampımız, Kandıra Bağırganlı’da ki kamp alanında çok renkli ve içerikli bir programla icra edildi.

 

hikmet-denegi-genclik-kampıhikmet-denegi-genclik-kampı  hikmet-denegi-genclik-kampı

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından bir nebze uzak, ormanın ve denizin bir arada olduğu alanda gerçekleştirilen etkinliğimizde kardeşlerimiz, tabiatın sunduğu güzellikleri doyasıya yaşarken, bir yandan yeni ufuklara açılmanın heyecanını yaşadılar.

hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı

Doğa ortamında zor şartlara sabretme ve birlikte düzenli iş yapma üzerine kurulu bu faaliyet döneminde kardeşlerimiz, bir yandan zor doğa şartlarına dayanmaya çalışırken diğer yandan işbirliği ve paylaşma kabiliyetlerini geliştirecek faaliyetler yaptılar.

hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı

Kamp sonunda yaptıkları değerlendirmelerde, kendilerini bekleyen büyük hedeflerin hayalini kurduklarını hissettiren kardeşlerimiz, yoğun ve yorucu geçen programı tamamlamanın huzurunu yaşarken, yüce Rabbimizin yarattığı nimetler üzerine derin tefekkür etme fırsatı buldular.

hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı hikmet-denegi-genclik-kampı

 

 

 

Paylaş: